doradca strategiczny

obszar energii

termin nadsyłania aplikacji:
23.02.2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Wspólnie z NCBR+ sp. z o.o. (w ramach Grupy NCBR) jesteśmy największym ośrodkiem finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej. Pracujemy na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. Wspieramy tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować rzeczywistość każdego z nas. Opracowujemy oraz realizujemy programy, w ramach których naukowcy i przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie różnorodnych innowacji. Od początku swojej działalności przeznaczyliśmy na ten cel przeszło 50 miliardów złotych, finansując tysiące projektów badawczych, które codziennie przyczyniają się do poprawy jakości życia milionów Polaków.

DORADCA STRATEGICZNY

nr referencyjny: DRIM_01_S1_20     miejsce pracy: Warszawa      wymiar etatu: 1 cały etat

TWOJA ROLA:

Poszukujemy eksperta, który będzie pełnił funkcję doradcy merytorycznego przy strategicznych programach badawczo-rozwojowych w zakresie produkcji, magazynowania i zużycia energii w tym dla obszaru OZE oraz elektro-mobilności.

Główne zadania:

  • poszukiwanie i adaptacja do warunków polskich najlepszych praktyk w zakresie finansowania i zarządzania pracami B+R oraz wspierania komercjalizacji wyników badań w zakresie energii;
  • merytoryczne wsparcie procesów uruchamiania i zarzadzania strategicznymi programami badawczo-rozwojowymi;
  • nawiązywanie i rozwój współpracy z aktualnymi i potencjalnymi partnerami i interesariuszami tych programów;

    Programy, które będzie wspierał poszukiwany doradca realizowane są przez NCBR w ramach innowacyjnych zamówień publicznych (partnerstwo innowacyjne, zamówienie przedkomercyjne, inne). Aktualnie dla tego obszaru są to: e-Van, bezemistyny transport publiczny oraz wielkie wyzwanie - energia. Rolą pracownika, którego aktualnie szukamy będzie doradztwo strategiczne przy inicjowaniu oraz realizacji programów z obszaru energii zarówno dla kadry zarządzającej grupą tych programów, jak i zespołów je realizujących (pojedynczy program zarządzany jest przez PMa, który operacyjne nadzoruje i realizuje go wraz z dedykowanym zespołem analitycznym oraz wsparciowym).

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na rynku energii rozproszonej (w tym w pracy doradczej/konsultacyjnej);
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na rynku elektromobilności i/lub magazynowania energii;
  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • doświadczenie w komercjalizacji wyników prac projektów badawczo-rozwojowych;
  • mile widziane doświadczenie na rynkach finansowych;
  • bardzo dobra znajomość branży energetycznej w Polsce i Europie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się, w tym również w obszarze merytorycznym związanym z energetyką (minimum poziom B2);
  • wysoko rozwinięte umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia;
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania sieci kontaktów;
  • nienaganna postawa etyczna.

OFERUJEMY:

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie wynagrodzeń w naszej organizacji zapraszamy TU.

Zgodnie z ustawą o naszym funkcjonowaniu po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji na naszej stronie internetowej publikujemy listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne dla tego procesu rekrutacyjnego.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Załączniki do ogłoszenia o naborze:

Ostatnia aktualizacja Oryginalna publikacja

DRIM_01_S1_20_lista_kandydatow_spelniajacych_kryteria_formalne.pdf (361 KB)

Oryginalna publikacja Aneta Garwolińska 24.02.2020 16:35 Aneta Garwolińska Pobierz