starszy specjalista wsparcia

płace

termin nadsyłania aplikacji:
22.03.2021

NCBR+ sp. z o.o.

Wspólnie z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (w ramach Grupy NCBR) jesteśmy największym ośrodkiem finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej. Pracujemy na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. Wspieramy tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować rzeczywistość każdego z nas. Opracowujemy oraz realizujemy programy, w ramach których naukowcy i przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie różnorodnych innowacji. Od początku swojej działalności przeznaczyliśmy na ten cel przeszło 50 miliardów złotych, finansując tysiące projektów badawczych, które codziennie przyczyniają się do poprawy jakości życia milionów Polaków.

STARSZY SPECJALISTA WSPARCIA
płace

nr referencyjny: DHR_02_S1_21    miejsce pracy: Warszawa      wymiar etatu: cały etat

TWOJA ROLA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do naszego zespołu rozliczania wynagrodzeń odpowiedzialnego za kompleksową obsługę w obszarze płacowym umów etatowych i umów cywilnoprawnych w Grupie NCBR.

Główne zadania:

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac z uwzględnieniem potrąceń zaliczek na podatek dochodowy oraz składek ZUS z umów
  • przygotowywanie informacji o wysokości uzyskanych przychodów (PIT) dla pracowników i współpracowników Grupy NCBR
  • prowadzenie rejestrów i dokumentacji kadrowo-płacowej
  • sporządzanie niezbędnych zaświadczeń, sprawozdań i raportów kadrowo-płacowych
  • obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta wewnętrznego

Informacje uzupełniające: Dziś nasz zespół rozliczania wynagrodzeń obsługuje płace ponad 800 pracowników etatowych dwóch organizacji (NCBR i NCBR+) i wszystkich współpracowników zatrudnionych w ramach różnych typów umów cywilnoprawnych (w tym pokaźną grupę ekspertów biorących udział w ocenie wniosków naszych beneficjentów) Grupy NCBR. Ponadto obsługuje również proces raportowania i rozliczania się z wydatków na wynagrodzenia z instytucją nadzorująca pracę NCBR (tzw. wnioski o płatność, których realizację wspierać będzie również aktualnie poszukiwany starszy specjalista ds. płac).

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze płacowej umów cywilnoprawnych i umów o pracę (w liczbie łącznej minimum 200 miesięcznie)
  • wiedzę z zakresu zawierania i rozliczania umów cywilnoprawnych i umów o pracę (wraz z praktyczna znajomością zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych i podatków od osób fizycznych)
  • umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych i Płatnika ZUS
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznych i dobrą praktyczną znajomości MS Excel
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • cierpliwość i umiejętność budowania dobrych relacji z klientem
  • dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność, dyskrecja, nienaganna postawa etyczna

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w rozliczaniu wynagrodzeń pracowników oddelegowanych do świadczenia pracy poza granicami kraju
  • doświadczenie w obsłudze PPK
  • doświadczenie w obsłudze płacowej umów cywilnoprawnych z nierezydentami
  • doświadczenie w pracy w programie kadrowo-płacowym QNT i Enova
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prostą komunikację biznesową (minimalny poziom B1/B2) – część umów cywilnoprawnych zawierana jest z obcokrajowcami
  • znajomość zasad finansowania wynagrodzeń w zakresie programów operacyjnych UE

OFERUJEMY:

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie zasad wynagradzania w naszej organizacji zapraszamy TU.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.