specjalista

księgowy/a

termin nadsyłania aplikacji:
03.10.2021

NCBR+ sp. z o.o.

Wiesz, jak działa unikatowa poduszka ratunkowa, wykorzystywana podczas zagrożenia lawinowego? Albo bioniczne protezy ręki? Jak można angażować druk 3D, robotykę oraz metodologię STEAM do kreowania nowoczesnej edukacji? To tylko kilka z projektów, które wspieramy na co dzień w Grupie NCBR. Dołącz do jedynej takiej organizacji dofinansowującej innowacje w Polsce. Weź udział w unikatowej pracy nad rozwojem konkurencyjności polskiej gospodarki.

SPECJALISTA
księgowy/a

nr referencyjny: DWFK_03_S1_21    miejsce pracy: Warszawa      wymiar etatu: cały etat

TWOJA ROLA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami księgowymi i podatkowymi.

GŁÓWNE ZADANIA:

  • dekretacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do ksiąg rachunkowych,
  • rozliczanie zaliczek udzielanych pracownikom,
  • rozliczanie krajowych i zagranicznych podróży służbowych pracowników Centrum i innych osób wykonujących zadania na potrzeby NCBR,
  • ewidencja środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,
  • czynności związane z obsługą bankową (m.in. dokonywanie przelewów).

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, itp.),
  • minimum roczne doświadczenie w księgowości,
  • dobra znajomość zasad rachunkowości, w tym znajomość ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem informatycznych systemów finansowo-księgowych,
  • samodzielność, rzetelność, umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość programu finansowo-księgowego QNT,
  • znajomość zagadnień dotyczących księgowania operacji gospodarczych finansowanych ze środków Programów Operacyjnych PO IR, PO WER.

OFERUJEMY:

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie zasad wynagradzania w naszej organizacji zapraszamy TU.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.