główny specjalista wsparcia

informacje i PR

termin nadsyłania aplikacji:
25.04.2021

NCBR+ sp. z o.o.

Wspólnie z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (w ramach Grupy NCBR) jesteśmy największym ośrodkiem finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej. Pracujemy na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. Wspieramy tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować rzeczywistość każdego z nas. Opracowujemy oraz realizujemy programy, w ramach których naukowcy i przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie różnorodnych innowacji. Od początku swojej działalności przeznaczyliśmy na ten cel przeszło 50 miliardów złotych, finansując tysiące projektów badawczych, które codziennie przyczyniają się do poprawy jakości życia milionów Polaków.

GŁÓWNY SPECJALISTA WSPARCIA

nr referencyjny: DWKP_04_S1_21    miejsce pracy: Warszawa      wymiar etatu: cały etat

TWOJA ROLA:

Poszukujemy  kolejnego członka zespołu biura prasowego, który będzie odpowiedzialny za tworzenie i redagowanie tekstów o programach i projektach NCBR

 Główne zadania:

  • przygotowywanie materiałów do wystąpień Dyrekcji Centrum
  • przygotowywanie i redagowanie materiałów prasowych, publikacji
  • aktywne poszukiwanie, nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z mediami, influencerami, liderami opinii
  • koordynacja współpracy z partnerami zewnętrznymi (agencją PR, domem mediowym, platformą monitoringu mediów, wybranymi wydawnictwami)
  • indywidualna opieka nad jednym z kluczowych obszarów działalności Centrum (np. programami i projektami dot. polityki Europejskiego Zielonego Ładu)

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy w mediach lub na stanowisku wymagającym bezpośredniej współpracy z mediami
  • udokumentowane portfolio materiałów pisanych - mile widziane doświadczenie dziennikarskie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową (minimum poziom B2)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • lekkie pióro, nienaganna polszczyzna
  • inicjatywa, kreatywność i samodzielność
  • dokładność oraz dobra organizacja pracy

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie związane z komunikacją instytucji sektora publicznego
  • doświadczenie w pracy przy projektach PR dla branży technologicznej; znajomość ekosystemu polskich innowacji
  • umiejętność tworzenia prezentacji

OFERUJEMY:

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie zasad wynagradzania w naszej organizacji zapraszamy TU.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.