ekspert wsparcia

rzecznik prasowy

termin nadsyłania aplikacji:
03.12.2020

NCBR+ sp. z o.o.

Wspólnie z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (w ramach Grupy NCBR) jesteśmy największym ośrodkiem finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej. Pracujemy na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. Wspieramy tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować rzeczywistość każdego z nas. Opracowujemy oraz realizujemy programy, w ramach których naukowcy i przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie różnorodnych innowacji. Od początku swojej działalności przeznaczyliśmy na ten cel przeszło 50 miliardów złotych, finansując tysiące projektów badawczych, które codziennie przyczyniają się do poprawy jakości życia milionów Polaków.

EKSPERT WSPARCIA

nr referencyjny: DWKP_03_S1_20    miejsce pracy: Warszawa      wymiar etatu: cały etat

TWOJA ROLA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za dbanie o dobry wizerunek organizacji oraz pozycjonowanie marki jako lidera innowacji w Polsce.

Główne zadania:

  • kreowanie i realizacja polityki informacyjnej NCBR, współtworzenie kultury dialogu Centrum z otoczeniem zewnętrznym;
  • zarządzanie reputacją marek z grupy, budowanie koalicji na rzecz rozwiązywania ważnych problemów cywilizacyjnych i społecznych;
  • proaktywne budowanie relacji z mediami oraz liderami opinii; bieżąca komunikacja produktowa i korporacyjna z wykorzystaniem wszystkich kanałów i narzędzi informacyjnych i promocyjnych;
  • indywidualna opieka nad jednym z kluczowych obszarów działalności Centrum - programami i projektami dotyczącymi instrumentów zwrotnych;
  • ścisła współpraca z Dyrekcją NCBR, gromadzenie i analiza informacji, pozycjonowanie ekspertów NCBR w mediach oraz na wydarzeniach biznesowych;
  • wsparcie Dyrekcji w zarządzaniu ryzykiem wizerunkowym.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 5 lat całkowitego doświadczenia zawodowego, w tym:
    • minimum 3 lata pracy na analogicznym lub zbliżonym stanowisku wymagającym bezpośredniej współpracy z mediami oraz wystąpień publicznych (mile widziane: udokumentowane portfolio materiałów pisanych/wystąpień publicznych);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobry w mowie i piśmie (min. C1);
  • lekkie pióro, nienaganna polszczyzna;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • analityczne podejście do przetwarzanych informacji;
  • charyzma, kreatywność oraz inicjatywa;
  • konsekwencja w realizacji celu oraz zorientowanie na efekty;
  • wysokie standardy etyki i kultury osobistej.

MILE WIDZIANE:

  • minimum rok pracy w /z instytucjami sektora publicznego;
  • znajomość ekosystemu polskich innowacji; ugruntowane relacje ze światem naukowym, znajomość reguł komunikacji ze środowiskiem akademickim, łatwość nawiązywania kontaktów w środowisku międzynarodowym.

OFERUJEMY:

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie zasad wynagradzania w naszej organizacji zapraszamy TU.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.