UWAGA! Oglądasz stronę archiwalną.

Aktualna strona Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) dostępna jest pod adresem: gov.pl/ncbr
i gov.pl/innowacjeOferty pracy


Poznaj nas

Jesteśmy największym w Polsce publicznym ośrodkiem wspierania rozwoju nauki i gospodarki. Stymulując prowadzenie prac badawczo-rozwojowych i innowacyjnych oraz komercjalizację ich wyników, zwiększamy konkurencyjność rodzimej gospodarki. Od 2007 roku na ten cel przeznaczyliśmy ponad 50 miliardów złotych! I z tych środków na co dzień korzystają już polscy naukowcy i przedsiębiorcy. Aktualnie nasz zespół liczy ponad 600 osób, a roczny budżet to przeszło 4 miliardy złotych.


Co możemy Ci zaoferować?


Obszary rozwoju

Specjalizacje naszych pracowników skupione są wokół trzech najważniejszych obszarów.
Miejsce do rozwoju znajdą u nas pracownicy, którzy chcą wzmacniać swoje kompetencje w obszarze programów realizowanych ze środków publicznych niezależnie od tego czy ich zainteresowania skupione są wokół realizacji konkursów (obsługa programów), czy planowania strategicznego, zarządzania programami, ich wsparciem merytorycznym lub analizą i ewaluacją (zarządzanie programami). NCBR i NCBR+ są miejscami, w których rozwijać mogą się również specjaliści w różnych obszarach wsparcia organizacji np. w zakresie prawa, administracji, informatyki, HR-u, PR-u, finansów czy księgowości (wsparcie organizacji).


Proces rekrutacji

Cały czas się rozwijamy i regularnie uzupełniamy nasz zespół. W naszej ofercie mamy różne poziomy
i specjalizacje stanowisk. W zależności od tego, jakiego pracownika szukamy, proces rekrutacji może przebiegać jedno- lub kilkuetapowo. Wszystkie nasze procesy rekrutacyjne realizujemy w sposób otwarty
i konkurencyjny
, z dużą dbałością o zachowanie zasad obiektywizmu i równego traktowania, jak i z troską
o ochronę danych osobowych kandydatów. Odpowiadamy również na każdą otrzymaną aplikację,
a w przypadku zaproszenia kandydata na spotkanie zawsze przekazujemy informacje zwrotną.