młodszy specjalista

obsługa finansowo-merytoryczna umów

termin nadsyłania aplikacji:  
10.04.2022


Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Wiesz, jak działa inteligentny recenzent do rekomendacji książek? Albo stetoskop współpracujący ze smartfonem? A symulator katastrof drogowych do szkolenia służb ratunkowych? Takie projekty wspieramy naszą codzienną pracą w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Dołącz do jedynej takiej organizacji dofinansowującej innowacje w Polsce. Weź udział w unikatowej pracy nad rozwojem konkurencyjności polskiej gospodarki.


MŁODSZY SPECJALISTA

obsługa finansowo-merytoryczna umów
 

nr referencyjny: BZB_06_S4_22    miejsce pracy: Warszawa      wymiar etatu: cały etat


umowa o pracę / umowa o pracę na czas zastępstwaMyślisz o rozwoju zawodowym w projektach?  Do tej pory nie prowadziłeś/aś dokumentacji merytoryczno-finansowej projektów i nigdy nie słyszałeś/aś o wnioskach o płatność? Nic nie szkodzi! Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i wszystkiego Cię nauczymy, tak byś mógł/mogła sprawnie wykonywać swoje zadania.

Poszukujemy przede wszystkim osób odpowiedzialnych, chętnych do nauki, które są skrupulatne i dokładne oraz otwarte na zdobycie swoich (często pierwszych doświadczeń) w pracy biurowej związanej z rozliczaniem projektów.

JEŚLI:

  • lubisz analizować dane i wyciągać wnioski;
  • jesteś zorganizowany/a i samodzielny/a;
  • dobrze znasz pakiet MS Office (MS Word, MS Excel);
  • lubisz pracować w zespole;
  • posiadasz minimum wykształcenie średnie.

APLIKUJ! :)

Nad Twoim rozwojem w obszarze prowadzenia dokumentacji projektów, będzie czuwał doświadczony opiekun merytoryczny, do którego w każdej chwili, będziesz mógł/mogła się zwrócić po pomoc i niezbędną wiedzę w nowej roli.

GŁÓWNE ZADANIA:

Jako opiekun projektów będziesz wspierał/a naszych beneficjentów na poszczególnych etapach realizacji projektów, poprzez:

  • prowadzenie dokumentacji merytorycznej i finansowej projektów (np. monitorowanie, analizowanie i opiniowanie zmian w projekcie, aneksowanie umów o dofinansowanie itp.);
  • rozliczanie wniosków o płatność realizowanych umów (m. in. analiza formalno-rachunkowa wydatków i zamówień udzielanych w projektach, sprawdzanie dowodów księgowych związanych z wydatkami projektowymi, etc.);
  • współpracę z ekspertami zewnętrznymi (np. w zakresie oceny merytorycznej dot. zmian w projekcie);
  • bieżącą obsługę i wsparcie beneficjentów (udzielanie wyjaśnień, odpowiedzi, prowadzenie korespondencji).

CHCESZ POZNAĆ NASZ ZESPÓŁ? ZOBACZ FILM O NAS.OFERUJEMY
:

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie zasad wynagradzania w naszej organizacji zapraszamy TU.

Zgodnie z ustawą o naszym funkcjonowaniu po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji na naszej stronie internetowej publikujemy listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne dla tego procesu rekrutacyjnego.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyniki naboru:

Paulina Molenda, Zabłocie
Natalia Skiba, Warszawa
Maciej Ciszek, Warszawa

Doświadczenie i kompetencje kandydatów odpowiadają aktualnemu zapotrzebowaniu pracodawcy.