specjalista wsparcia

wsparcie w realizacji projektów B+R

termin nadsyłania aplikacji:  
30.12.2020


Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Wspólnie z NCBR+ sp. z o.o. (w ramach Grupy NCBR) jesteśmy największym ośrodkiem finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej. Pracujemy na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. Wspieramy tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować rzeczywistość każdego z nas. Opracowujemy oraz realizujemy programy, w ramach których naukowcy i przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie różnorodnych innowacji. Od początku swojej działalności przeznaczyliśmy na ten cel przeszło 50 miliardów złotych, finansując tysiące projektów badawczych, które codziennie przyczyniają się do poprawy jakości życia milionów Polaków.


SPECJALISTA WSPARCIA
wsparcie w realizacji projektów B+R

nr referencyjny: DRIM_25_S1_20    miejsce pracy: Warszawa      wymiar etatu: cały etat

TWOJA ROLA: 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu prowadzącego programy realizowane w ramach innowacyjnych zamówień publicznych, w obsłudze organizacyjnej i formalnej.
Dział Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami opracowuje i realizuje kompleksowe programy badawcze ukierunkowanie na rozwiązanie istotnych wyzwań gospodarczych, społecznych i klimatycznych.


Główne zadania:
 

 • wsparcie w przygotowywaniu różnych aspektów programów prowadzonych w dziale, w tym m. in. dokumentów analitycznych, rozeznania rynku, prezentacji, odpowiedzi na zgłoszone zapytania, prowadzenie korespondencji z interesariuszami programów;
 • obsługa administracyjna i organizacyjna działu, w tym obsługa korespondencji w systemie EZD, wsparcie pracowników w przygotowaniu delegacji krajowych i zagranicznych, pomoc w organizacji spotkań, dni informacyjnych, eventów;
 • pełnienie roli sekretarza w zespołach eksperckich współpracujących z działem, w tym prowadzenie dokumentacji formalnej, obsługa administracyjna spotkań, przygotowywanie protokołów.

OCZEKIWANIA:

 • wykształcenie wyższe;
 • minimum 1 rok doświadczenia w pracy zawodowej;
 • doświadczenie związane z organizacją spotkań;
 • doświadczenie w środowisku pracy projektowej;
 • znajomość pakietu MS Office;
 • doskonała organizacja pracy;
 • zaangażowanie, inicjatywa i zorientowanie na efekty;
 • odpowiedzialność, dokładność i terminowość;
 • nienaganna postawa etyczna.

OFERUJEMY:

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie zasad wynagradzania w naszej organizacji zapraszamy TU.

Zgodnie z ustawą o naszym funkcjonowaniu po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji na naszej stronie internetowej publikujemy listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne dla tego procesu rekrutacyjnego.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyniki naboru:

Zuzanna Biernacka, Warszawa.

Doświadczenie i kompetencje kandydatki odpowiadają aktualnemu zapotrzebowaniu pracodawcy.