Strona podmiotowa BIP Narodowego Centrum Badań i Rozwoju została stworzona zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

  • Ustawa z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej,
  • Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.

Użytkownik strony może wybrać zamieszczoną informację w menu przedmiotowym znajdującym się po lewej stronie ekranu. Podzielone jest ono na grupy tematyczne. W każdej z grup znajdują się odnośniki do poszczególnych działów. Po kliknięciu na odnośnik z nazwą działu, rozwija się lista artykułów.


Umieszczone po lewej stronie w menu głównym w górnej części strony - pole wyszukiwarki - służy do szybszego wyszukania żądanej informacji. W pole to należy wpisać słowo lub słowa kluczowe, a następnie kliknąć przycisk „Szukaj". Zostanie wtedy wyświetlona lista znalezionych dokumentów i tematów odpowiadająca kryteriom wyszukiwania.


Na stronie BIP NCBR znajdują się również informacje dołączone w postaci plików do pobrania, do których można dotrzeć za pomocą linków. Pliki te zazwyczaj są publikowane w formacie PDF (Portable Document Format) i odczytywane za pomocą ogólnodostępnego programu „Adobe Reader”.

informację wytworzył: g.henzel
informację opublikował: g.henzel
liczba wyświetleń: 221471
data wytworzenia: 2010-03-30 02:00
data publikacji: 2022-08-18 07:34
data ostatniej modyfikacji: 2022-08-18 07:34
Powód edycji:
Brak wyników